Apie projektą Kontaktai
    Apie projektą    
Ligoninės ir klinikos
PSPC ir poliklinikos
Specializuoti centrai
Privačios klinikos ir diagnostikos centrai
Sanatorijos
Valstybinės institucijos
Visuomeninės
organizacijos
Visuomenės sveikatos centrai
Mokymo įstaigos
Farmacijos įmonės
Vaistinės
Medicinos įranga
Leidiniai

Psichikos sveikatos
centrai

Gimdymo namai
Šeimos gydytojų centrai
 

Mes surenkame ir pateikiame suklasifikuotą informaciją apie šiuo metu veikiančius Lietuvos medicinos įstaigų bei įstaigų, susijusių su medicina, interneto puslapius. Kiekvieną savaitę nuorodų sąrašus papildome nauja informacija. Gydytojams, pacientams ir besidomintiems medicina sunku prisiminti daugelį sudėtingų adresų ir juos įvesti, todėl paprasčiau surinkti www.hipokratas.lt ir jau iš šio katalogo patekti į norimą puslapį.

Taip pat kuriame interneto svetaines bei talpiname informaciją ir reklamą apie gydymo įstaigas. Nuosavo serverio registravimas ir išlaikymas, puslapių kūrimas yra nepigus, o informacijos priežiūra ir keitimas reikalauja gero kompiuterinio pasiruošimo. Yra geresnis sprendimas – puslapių talpinimas ir priežiūra “Hipokrato” serveryje. Sukūrimas bus nebrangus, nereikės rūpintis serveriu, garantuojamas žaibiškas informacijos pakeitimas.

Norėdami pateikti savo nuorodą arba gauti daugiau informacijos, kreipkitės skyrelyje “Kontaktai” nurodytu elektroniniu paštu arba telefonais.

 
Stomatologija
Imunoprofilaktika
Kardiologija
Urologija, ginekologija
Kosmetologija
Neurologija
Netradicinė medicina
 
 
Copyright © 2004 Hipokratas. All rights reserved